Participants


Name Club Country Squads
Agerbo, Jesper Denmark DK Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Allen, Isabel PowerPlay GB Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Anders, Thorben SV Stöckheim DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Andersson, Adam Team Pergamon SE Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 14 - Saturday, 20th July 2019 08:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Arold, Daniel unbekannt DE Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Squad 17 - Saturday, 20th July 2019 20:00:00
Auer, Cornelia High Roller Rosenheim DE Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Auer, Thomas High Roller Rosenheim DE Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Baade, Marco Baade Pro Shop DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Bahm, Laura BSV Mannheim DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Bain, Estelle Winner’s Orléans FR Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 17 - Saturday, 20th July 2019 20:00:00
Bartaire-Jimenez, Wendy SKITTLE FR Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Bauer, Timo DBU-LIGHT DE Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Beier, Tobias Finale Kassel DE Squad 14 - Saturday, 20th July 2019 08:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Beuthner, Laura BSC Kraftwerk Berlin DE Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Beuthner, Laura DBU DE Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Beverdam, Mathijs BV Emmen NL Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Squad 14 - Saturday, 20th July 2019 08:00:00
Blankenzee, Denise Bowling vereniging Julianadorp NL Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Squad 14 - Saturday, 20th July 2019 08:00:00
Bolleby, Kim Pergamon TH Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Brüninghaus, Christian BC Bad Tölz DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Byrne, Aidan ALSAA IE Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Börding, Tobias BK München DE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Cambridge, Liam BTBA GB Squad 8 - Thursday, 18th July 2019 12:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Clark, Mark Brunswick Bowling US Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Cocker, Lee unbekannt GB Squad 8 - Thursday, 18th July 2019 12:00:00
Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Czarnowski, Ernst High Roller Rosenheim DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Czarnowski, Florian High Roller DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Czech, Franzi Lucky Striker Regensburg DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
DEROO, Quentin Les Dragons de Colmar FR Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Squad 17 - Saturday, 20th July 2019 20:00:00
Daniel, Boogert Bowling Partycentrum Breda NL Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 8 - Thursday, 18th July 2019 12:00:00
Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Dervenich, Jan Mein-Bowlingshop.de - Roma Bowlers DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Dorfmeister, Daniel BSV Gießen DE Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Drevenstedt, Frank TSV Chemie Premnitz DE Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Eder, Lukas BC Germania Mannheim DE Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Eichhorn, Cornelia Roma Bowlers DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Einer, Philipp 1. L.E. Little Rollers CB DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Elliott, Jamie PowerPlay GB Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Engel, Florian Strikers Geldersheim DE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Engel, Martina unbekannt DE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Flodin, Alexsander BK Joker SE Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Fowlkes, Sam BC Waiblingen US Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Franke, Sebastian BC Murmels DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Franz, Fabian Atlas Bowling Club Delmenhorst DE Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Franz, Jonas ABC Delmenhorst DE Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Friesch, Daniel BC Waiblingen DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 6 - Sunday, 14th July 2019 18:00:00
Fritze, Nicklas BC Strike 99 Eisenhüttenstadt DE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Fränzel, Anja Split Happens DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Gabrielsen, Ingar Polar Team NO Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Garbotz, Sven 1. L.E. Little Rollers DE Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Gerzoskovitz, Christoph BC Bavaria DE Squad 6 - Sunday, 14th July 2019 18:00:00
Geßler, Jens MKV DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Glen, Richardson Powerplay Poole GB Squad 8 - Thursday, 18th July 2019 12:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Gogola, Eric Innsbruck AT Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Goodwin, Jay Powerplay GB Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Gorter, Wesley Bv hellevoetsluis NL Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Grabovac, Michael Oldenburg AT Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Grether, Gaby EMAX DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Grether, Günther EMAX DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Groll, Natalie EMAX DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 6 - Sunday, 14th July 2019 18:00:00
Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Groot, Micha Bowlingpoint Breda NL Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 8 - Thursday, 18th July 2019 12:00:00
Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Große, Daniel 1. Mühlhäuser Bowlingclub 98 e.V. DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Gruber, Christopher Framehopper BC Salzburg AT Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Gutsche, Benjamin EMAX AT Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Hanauer, Florian Absolut Sports DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Hansen, Carsten Hammer DK Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Harles, Mike ABV Hallstadt DE Squad 8 - Thursday, 18th July 2019 12:00:00
Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Hartl, Manfred BC Werdenfels DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Hartl, Thomas Schanzer Strikers Ingolstadt DE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Hauenstein, Swen ABV Hallstadt DE Squad 8 - Thursday, 18th July 2019 12:00:00
Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Hellmich , Daniel BC Werdenfels DE Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Hernitschek, Andreas Finale Kassel DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Hill, Casey BV Mainz US Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Hinterwimmer, Georg BV 68 Ratisboner DE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Hinterwimmer, Sebastian BV 68 Ratisboner DE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Hladky, Florian SV Böblingen DE Squad 14 - Saturday, 20th July 2019 08:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Hofbauer, Timo SG Rottendorf DE Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Hofmann, Günther BC Murmels - BC Neu-Uml DE Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Hueber , Anton Ratisbona Regensburg DE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Hueber , Anton BC Lauf DE Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Hueber , Bernhard BC Lauf DE Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Hueber , Bernhard BC Lauf DE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Høstbo, Emil Trekanten KIF DK Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Hübner, Felix Bowling Crew Berlin DE Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Squad 17 - Saturday, 20th July 2019 20:00:00
Ittlinger, Gustl BC Werdenfels DE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
JACQUES, AMANDINE WINNER'S ORLEANS FR Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 14 - Saturday, 20th July 2019 08:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Jedlicka, Jan Rigor Mortis CZ Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Jensen, Mai Ginge KOlding KIF DK Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
John, Guldbaek Masterbowl Proshop DK Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Jonsson, Arnar Höganäs IS Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Jonsson, Benjamin Team Pergamon BC SE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Jonsson, Emanuel Team Alingsås BC SE Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Jörg, Rohn BV Phönix Frankfurt DE Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Kaiser, Gerd FTG Frankfurt DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Kandil, Amr DC EG Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Keil, Julia Mein-Bowlingshop.de - Roma Bowlers DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Keil, Marcel Mein-Bowlingshop.de - Roma Bowlers DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Klerk, Chris Track Bowling US Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Kloos, Fabian BK München DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Kobrig, Fabian ABC Delmenhorst DE Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Koegler, Natascha BC Weilimdorf DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Konieczny, Bodo Finale Kassel DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Koshelev, Nikita Sydjysk RU Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Kraft, Marcel BC Waiblingen DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Kretschmer, Wolfgang Bad Tölz DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Käyhkö, Tomas Mainarit FI Squad 8 - Thursday, 18th July 2019 12:00:00
Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Köhn, Michael Eintracht Lauf DE Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
König, Christian Sudden Strikes SG e.v. Berlin DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
König, Marcel Mein-Bowlingshop.de - Roma Bowlers DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Küchler, Martin MKV DE Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Künz, Marco VBC Lauterach AT Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Labille, Delphine Athena FR Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Larsen, Thomas Trekanten DK Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Leisch, Roland Linzer BC Diavolo AT Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Lieb, Anja EPA DE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Linderoth, Josefine Spader Dam SE Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Lopes d'andrade , Alexandra Skittle FR Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Louia-Kretz, Jürgen BSV Saabrücken DE Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Lousdal, Anders BK Trekanten DK Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Louw, Francois Pergamon ZA Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Lupa, Belinda VFL Wolfsburg DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Machura, Damian BC 83 Kelsterbach DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Malz, Saskia BC Fortuna Kiel DE Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Maximilian, Hellmessen BK München DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
McDermott, Jamie BSV 2000 Oldenburg / Team EBI DE Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Mertes, Liam Belgium BE Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Michajlow, Michael Berlin DE Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Mika , Guldbaek Masterbowl Proshop DK Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Mikkel, Sørensen Trekanten KIF DK Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Mittermeier, Florian None DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Mittermeier, Franz None DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Mol, Roel Bv Hellevoetsluis NL Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Morig, Oliver Finale Kassel DE Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 14 - Saturday, 20th July 2019 08:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Mrosek, Manuel BC Emax DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Muggelberg, Marcel Sudden Strikes SG e.V DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Mukotani, Misaki X-Calibur JP Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Mundt, Christoph FTSV Fortuna Elmshorn DE Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Neubüser, Nico Bowling Crew Berlin DE Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Neß, Daniel BV 95 Phönix Frankfurt DE Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Nickoleit, Thomas ABV Hallstadt DE Squad 8 - Thursday, 18th July 2019 12:00:00
Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Ocampo, Christian FTSV Fortuna Elmshorn DE Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Oksanen, Joni All Stars FI Squad 8 - Thursday, 18th July 2019 12:00:00
Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Oksanen, Niko Team Brunswick FI Squad 8 - Thursday, 18th July 2019 12:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Oleksandr , Nechypaiev Jumbo UA Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 17 - Saturday, 20th July 2019 20:00:00
Olsson, Eliaz BK Femtionian SE Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Pannitz, Marco kein Club DE Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Pasanen, Sanna Giants FI Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Pascal, Kempgens Lok Stokum DE Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 17 - Saturday, 20th July 2019 20:00:00
Pest, Hagen 1. BSV Gießen DE Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Pirzer, Max ProFiShop DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Poeppler, Birgit Düsseldorf DE Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Purps, Paul EMAX DE Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 17 - Saturday, 20th July 2019 20:00:00
Putkisto, Teemu Bay FI Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 14 - Saturday, 20th July 2019 08:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Redko, Evgeniy Avangard RU Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Reinhardt , Torsten SV Fellbach DE Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Ribguth, Janin VfL Wolfsburg DE Squad 14 - Saturday, 20th July 2019 08:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Rischer, Marco Sudden Strikes DE Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Rittmann, Thomas FTSV Fortuna Elmshorn DE Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Roberts, Brandon Xtreme Revolutions GB Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Robin, Persson IS Göta SE Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Roy, Sven BC Wild Dogs DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Ruest-Lajoie, Nathan team ebonite CA Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Salomaa, Kaaron Bay FI Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 14 - Saturday, 20th July 2019 08:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Sanders, Nicole 900 Global NL Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Squad 14 - Saturday, 20th July 2019 08:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Sauer, Tobias BC Waiblingen DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Saulnier, Valentin Skittle Club Franche Comte FR Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Savage, Taurean BV Mainz DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Sawicki, Claudia BV 77 Frankfurt DE Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Schedlaczek, Daniel ABC Delmenhorst DE Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Schenck, Tyler Cortez USBC US Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Schindlböck, Kurt BC Bavaria DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Schirmaier, Maikel BC Waiblingen DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Schmidbauer, Thomas Team Profishop DE Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Schmidt, Alexander Strikers Geldersheim DE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Schmidt, Thorsten BC Sparta Mannheim DE Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 17 - Saturday, 20th July 2019 20:00:00
Schulze, Rainer BC Reinickendorf 90 DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Schürmann, Thorsten FTSV Fortuna Elmshorn DE Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Schütz, Martina BC Radschläger Düsseldorf DE Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Setik, Erik Linzer BC Diavolo AT Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Sielaff, Kerstin unbekannt DE Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Simons, Callum Power Play Shipley GB Squad 13 - Friday, 19th July 2019 18:00:00
Squad 14 - Saturday, 20th July 2019 08:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Sparkes, Jack Btba GB Squad 8 - Thursday, 18th July 2019 12:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Spieler, Regina Praetoria Regensburg DE Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Spieler, Robert BC Ratisbona Regensburg DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Stampe, Mik Storm Bowling DK Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Stampe, Tim BK Trekanten KIF DK Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Stein, Yannick B1 Bowler Schöneiche DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Stoll, Stephan Open Bowler DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Stukenschmidt, Bianca BV kloppenburg DE Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Stukenschmidt, Veronika BV kloppenburg DE Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Svensson, William BK Kaskad SE Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Thomas, Schröder BC E.P.A. München DE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Thompson, Sophie Power Play GB Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Thomsen, Jann DBU light DE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Thümmler, Alexander Mein-Bowlingshop.de - Roma Bowlers DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Timter, Vanessa BV 76 Frankfurt DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Vasekin, Alexander Russia RU Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Vollstuber, Tobias VBC Lauterach DE Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Wagner, Marcel 1. L.E. Little Rollers CB e.V. DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Wahlgren, Karl IS Göta SE Squad 10 - Thursday, 18th July 2019 20:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Wegenast, Robert EMAX AT Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Weichert, Patrick Bowling Crew Berlin e.V. DE Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 5 - Sunday, 14th July 2019 14:00:00
Weichert, Patrick DBU DE Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Squad 6 - Sunday, 14th July 2019 18:00:00
Weiss, Aurica BC Reinickendorf 90 DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00
Wetterberg, Mattias Team Pergamon SE Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Wiemken, Bernd BK München DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 6 - Sunday, 14th July 2019 18:00:00
Wiemken, Frank BK München DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 6 - Sunday, 14th July 2019 18:00:00
Wiemken, Max BK München DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 6 - Sunday, 14th July 2019 18:00:00
Squad 8 - Thursday, 18th July 2019 12:00:00
Wiemken, Moritz BK München DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 6 - Sunday, 14th July 2019 18:00:00
Wilfinger, Noah VBC Lauterach AT Squad 2 - Saturday, 13th July 2019 14:00:00
Squad 3 - Saturday, 13th July 2019 18:00:00
Winternheimer, Pascal Finale Kassel DE Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Wühl, Lieselotte Bowling4you AT Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
de Rooij, Maxime de Rooij NL Squad 7 - Wednesday, 17th July 2019 18:00:00
Squad 8 - Thursday, 18th July 2019 12:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
de lisser, Natalia Ravnsborg DK Squad 9 - Thursday, 18th July 2019 16:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
michajlow , adile bowl play berlin DE Squad 11 - Friday, 19th July 2019 10:00:00
Squad 12 - Friday, 19th July 2019 14:00:00
Squad 15 - Saturday, 20th July 2019 12:00:00
Squad 16 - Saturday, 20th July 2019 16:00:00
Öing, Frank Meteor 77 Hameln DE Squad 6 - Sunday, 14th July 2019 18:00:00
Öing, Manuela STV Wilhelmshaven DE Squad 1 - Saturday, 13th July 2019 10:00:00
Squad 4 - Sunday, 14th July 2019 10:00:00